0212 282 77 00 | info@bilginc.com

Bilginç IT Academy

Bilginç IT Academy, 1995 yılında, Türkiye’nin bilişim toplumu olma yolunda ilerlemesine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, bilişim eğitimleri vermek üzere kuruldu.

Teknolojilerin Kesiştiği Nokta olan Bilginç IT Academy 4. Levent'teki eğitim merkezinde sürekli gelişen ve kendini yenileyen uzman ekibiyle dünya kalitesinde eğitim ve hizmet çözümleri sunmaktadır. 1,100 metre karelik bir alana kurulu olan merkez, 12 ayrı sınıfta, aynı anda 200 kişiye eğitim hizmeti verebilmektedir. 350 metre karelik sosyal alanda kablosuz internet erişimi, cafe, bilardo gibi imkanlar yer almaktadır. Yeni teknolojik çözümlerin takibini kolaylaştırmak amacıyla sunum alanları bulunmaktadır.

Eğitim ve danışmanlık uzmanlığını Microsoft, Oracle, HP, IBM, ITIL, Cobit,Proje Yönetimi, TDWI, Tibco ve Linux gibi, bilişim ürünlerinin hemen hemen her alanında, tüm bu teknolojik platformların Yetkili Teknik Eğitim Merkezi olarak kanıtlamış olan Bilginç IT Academy, ürün bağımsız olarak, Türkiye’nin bilişim sektörüne hizmet vermektedir.

İstanbul’daki merkezinde hizmet veren Bilginç IT Academy, ihtiyaçlar doğrultusunda müşteri yerinde de eğitimler düzenlemektedir.Özellikle son yıllarda değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Bilginç IT Academy, standart eğitimlerin yanısıra, proje bazlı özelleştirilmiş, on-the-job training diye adlandırabileceğimiz eğitim çözümleri sunmaktadır.

Bilginç IT Academy, sektörün en köklü eğitim firması olarak, 1995'den bugüne kadar pek çok projeye imza atmıştır.

Misyon Sürekli gelişen ve kendini yenileyen uzman ekibiyle dünya kalitesinde eğitim ve hizmet çözümleri sunan bir firma olmak. Yetişmiş insan kaynağı yaratarak Türkiye'nin bilişim toplumu olma yolunda ilerlemesine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak. Bilgi ve teknoloji birikimini yurtdışı pazarlara açmak. Artan karlılık ve iş hacmiyle, müşterilerin, üreticilerin ve çalışanların memnuniyetini sürekli kılmak.

Vizyon Gelişen ve rekabetçi BT sektöründe yenilikçi, özel ve değer katan çözümlerle yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin bir numaralı tercihi olmak.

Yurt Dışında Bilginç IT Academy-

Oracle eğitimlerinde %98’lık katılımcı memnuniyeti ile Türkiye’nin en başarılı Oracle Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilginç IT Academy, bu başarısını ülke dışına taşıyarak Avrupa ülkelerinde, başta iletişim firmaları, bankalar ve petrol firmaları olmak üzere birçok sektördeki bilişim uzmanına Oracle danışmanlık ve Oracle eğitimleri veriyor. Türkiye'deki eğitim ve danışmanlık alanında başarılı çalışmalar ...

devamı

Bireysel Hizmetler

Durma! Kendini geliştir, hayalindeki işi kap! Bilginç IT Academy, üniversitelerin matematik ve bilgisayar bölümlerinde okuyan 3. Sınıf ya da 4. Sınıf öğrencilerine %50 indirimli Oracle ve Java sertifikasyon eğitimleri sağlıyor. Sen de bu fırsattan yararlan, gittikçe büyüyen bilişim sektöründe farkını ortaya koy!   Bugün Türkiye’de bilişim sektöründe 400.000 civarında çalışan ... devamı

Kurumsal Hizmetler

Yeni dünyanın dinamiklerini profesyonel hizmetle yakalamak Teknoloji devriminin yarattığı yeni dünya dinamikleri farklı bir dil konuşuyor. Bu dili en iyi bilen kuruluşlar, bilişim alanında profesyonel kurumlardan hizmet alarak farkını ortaya koyabiliyor ve büyüme hedeflerini yakalayabiliyor. Bugün artık iş yapma biçimlerinde odak noktaya teknoloji ve inovasyonu yerleştirmek, fark yaratmanızı sağlıyor. Bilginin ... devamı

Oracle Partner Academy

1995 yılından beri kurumlara ve bireylere verdiği eğitimlerle Türk bilişim sektörüne kalifiye eleman yetiştiren Bilginç IT Academy, Oracle ile 26 Kasım 2007 tarihinde imzaladığı antlaşma ile Avrupa Birliğine Üye ve Aday 36 ülkeden 2000 üzerinde İş Ortağının eğitileceği eğitimleri başarı ile gerçekleştirmeye başladı. İstanbul'u Avrupa’nın yazılım başkenti yapma yolunda önemli ... devamı