Bilginç IT Academy

Bilişim 500'de 3 yıldır Eğitim Kategori Birincisi

 
 
 

Eğitim Kategorileri

Eğitim Takvimi

Takvimimizde yer alan eğitimler kesinlikle iptal edilmez, ertelenmez. Müşterilerimize sunduğumuz memnuniyet garantisini %96'lık memnuniyet oranımız ile desteklemektedir. Eğitim tarihlerinin ve/veya eğitim yerinin size uygun olmaması halinde, eğitimin kendi kurumunuzda verilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

 

Bizi Tercih Edenler

Finansbank
Garanti Bankası
Turkcell
Türk Hava Yolları
Türkiye İş Bankası
Türk Telekom
Vodafone
Aselsan


Yetkili Eğitim Merkezi

Eğitimlerimizin tümünde, yetkili eğitim merkezi ünvanına sahip olduğumuz teknoloji liderlerinin standartları uygulanmaktadır. Uzman ve deneyimli kadromuz tarafından verilen eğitim deneyimini bir üst seviyeye taşımak için yetkinliklerimize sürekli olarak yenilerini eklemekteyiz.

Oracle
Hewlett Pack Enterprise
Java
IBM
VmWare
Cobit
Tdwi
PeopleCert
Hortonworks
Amazon
RedHat
IT Preneurs

Uzman eğitim danışmanlarımızdan destek almak için :Neden Bilginç Academy?

23 Yıllık Tecrübe
23 Yıllık Tecrübe
Bilginç IT Academy, 1995 yılında, Türkiye’nin bilişim toplumu olma yolunda ilerlemesine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, bilişim eğitmeleri ve danışmanlığı vermek üzere kuruldu.
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Teknolojilerin Kesiştiği Nokta olan Bilginç IT Academy'nin Maslak, İstanbul'daki eğitim merkezinde sürekli gelişen ve kendini yenileyen uzman ekibiyle dünya kalitesinde eğitim ve hizmet çözümleri sunmaktayız.
Eğitimde Lider
Eğitimde Lider
Bilginç IT Academy, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında ilk 500 Bilişim Şirketi arasında Eğitim Kategori Birincisi olarak sektöründe daima zirvede yer almaktadır.
Yetkili Teknik Eğitim Merkezi
Yetkili Teknik Eğitim Merkezi
Bilginç IT Academy, Big Data, Cloud, JAVA, Proje Yönetimi gibi konularda, dünyanın önde gelen firmalarının yetkili eğitim merkezidir.

En Son Blog Yazılarımız

Dünyada En Çok Kullanılan Programlama Dilleri
11.01.2019 | Bilginç IT Academy
Bilginç IT Academy olarak sizin için dünyada en çok kullanılan programlama dillerini derledik. Gelin bunlara birlikte bir göz atalım: 1.[...]
SAP'nin Tarihçesi
28.12.2018 | Bilginç IT Academy
IBM’den istifa eden Dietmar Hopp, Hans-Werner Hector, Hasso Plattner, Klaus Tschira and Claus Wellenreuther System Analysis and Program Development[...]
ITIL V4 2019 Yılının İlk Çeyreğinde Kullanıcılarıyla Buluşacak
21.12.2018 | Bilginç IT Academy
Dünyanın en popüler ITSM çerçevesinin en son sürümü olan ITIL V4 2019'un ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek ve bu sürüm yaklaşık iki yıl önce itMF USA[...]
Red Hat Sınavı Almanın 9 Kuralı
12.12.2018 | Bilginç IT Academy
Red Hat sınav sertifikasyonları kısa zamanda bilişim dünyasındaki en geçerli sertifikasyonlar arasında gösterilmeye başlanmıştır. Bunun en önemli[...]

Kampanya, indirim ve daha birçok ayrıcalıktan haberdar olun!