Bilginç IT Academy

Bilişim 500'de 3 yıldır Eğitim Kategori Birincisi

 
 
 

Eğitim Kategorileri

Eğitim Takvimi

Takvimimizde yer alan eğitimler kesinlikle iptal edilmez, ertelenmez. Müşterilerimize sunduğumuz memnuniyet garantisini %96'lık memnuniyet oranımız ile desteklemektedir. Eğitim tarihlerinin ve/veya eğitim yerinin size uygun olmaması halinde, eğitimin kendi kurumunuzda verilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

 

Bizi Tercih Edenler

Finansbank
Garanti Bankası
Turkcell
Türk Hava Yolları
Türkiye İş Bankası
Türk Telekom
Vodafone
Aselsan


Yetkili Eğitim Merkezi

Eğitimlerimizin tümünde, yetkili eğitim merkezi ünvanına sahip olduğumuz teknoloji liderlerinin standartları uygulanmaktadır. Uzman ve deneyimli kadromuz tarafından verilen eğitim deneyimini bir üst seviyeye taşımak için yetkinliklerimize sürekli olarak yenilerini eklemekteyiz.

Oracle
Hewlett Pack Enterprise
Java
IBM
VmWare
Cobit
Tdwi
PeopleCert
Hortonworks
Amazon
RedHat
IT Preneurs

Uzman eğitim danışmanlarımızdan destek almak için :Neden Bilginç Academy?

23 Yıllık Tecrübe
23 Yıllık Tecrübe
Bilginç IT Academy, 1995 yılında, Türkiye’nin bilişim toplumu olma yolunda ilerlemesine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, bilişim eğitmeleri ve danışmanlığı vermek üzere kuruldu.
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Teknolojilerin Kesiştiği Nokta olan Bilginç IT Academy'nin Maslak, İstanbul'daki eğitim merkezinde sürekli gelişen ve kendini yenileyen uzman ekibiyle dünya kalitesinde eğitim ve hizmet çözümleri sunmaktayız.
Eğitimde Lider
Eğitimde Lider
Bilginç IT Academy, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında ilk 500 Bilişim Şirketi arasında Eğitim Kategori Birincisi olarak sektöründe daima zirvede yer almaktadır.
Yetkili Teknik Eğitim Merkezi
Yetkili Teknik Eğitim Merkezi
Bilginç IT Academy, Big Data, Cloud, JAVA, Proje Yönetimi gibi konularda, dünyanın önde gelen firmalarının yetkili eğitim merkezidir.

En Son Blog Yazılarımız

5 Dijital Dönüşüm Hatası
12.03.2019 | Bilginç IT Academy
Dijital dönüşüm hakkındaki tüm konuşmalar için her kurumun ya da tek bir organizasyonun çevresinde başvuracağı bir tanım yok.Etrafımızdaki şirketler[...]
2019 İçin 7 IT Çözümü
27.02.2019 | Bilginç IT Academy
Kurumların 2019 yılında IT departmanları için yenilikçiliği teşvik etmeleri gerekiyor. Daha hızlı hareket etmeli, verileri daha akıllıca kullanmalı,[...]
AI: Data Analytics, Data Science ve Machine Learning
25.02.2019 | Bilginç IT Academy
Veri Analizi Günümüz dünyasında, tüm işletmeler çeşitli kaynaklardan büyük miktarda veri üretir. İster kurumsal sistemlerden, ister[...]
IT Liderliğinin 9 Yeni Kuralı
21.02.2019 | Bilginç IT Academy
Son 10 yılda dünyadaki birkaç şey teknolojiden daha çarpıcı bir şekilde değişti. Ancak birçok teknoloji lideri hala eski ve eski kurallara göre[...]

Kampanya, indirim ve daha birçok ayrıcalıktan haberdar olun!