İlk 500 Bilişim Şirketi Eğitim Kategori Birincisi
Uzman eğitim danışmanlarımızdan destek almak için : info@bilginc.com0212 282 77 00
Agile nedir?

Agile nedir?

Agile hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Devamı »
Database Temel Prensipleri

Database Temel Prensipleri

Veritabanları temel prensipleri hakkında bilgi için tıklayınız

Devamı »
Hibrit (Karma) vs. Native (Yerli) Mobil Uygulama Geliştirme

Hibrit (Karma) vs. Native (Yerli) Mobil Uygulama Geliştirme

Hibrit (Karma) vs. Native (Yerli) Mobil Uygulama Geliştirme: Metodolojiler, Riskler ve Araçlar

Devamı »
Blog »

Yetkili Eğitim Merkezi

  Neden Bilginç IT Academy?

  Bilginç IT Academy, 1995 yılında, Türkiye’nin bilişim toplumu olma yolunda ilerlemesine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, bilişim eğitimleri vermek üzere kuruldu.

  Teknolojilerin Kesiştiği Nokta olan Bilginç IT Academy 4. Levent'teki eğitim merkezinde sürekli gelişen ve kendini yenileyen uzman ekibiyle dünya kalitesinde eğitim ve hizmet çözümleri sunmaktadır. 1,100 metre karelik bir alana kurulu olan merkez, 12 ayrı sınıfta, aynı anda 200 kişiye eğitim hizmeti verebilmektedir. 350 metre karelik sosyal alanda kablosuz internet erişimi, cafe, bilardo gibi imkanlar yer almaktadır. Yeni teknolojik çözümlerin takibini kolaylaştırmak amacıyla sunum alanları bulunmaktadır.

  Eğitim ve danışmanlık uzmanlığını Oracle, HP, IBM, ITIL, Cobit,Proje Yönetimi, TDWI, Tibco ve Linux gibi, bilişim ürünlerinin hemen hemen her alanında, tüm bu teknolojik platformların Yetkili Teknik Eğitim Merkezi olarak kanıtlamış olan Bilginç IT Academy, ürün bağımsız olarak, Türkiye’nin bilişim sektörüne hizmet vermektedir.

  İstanbul’daki merkezinde hizmet veren Bilginç IT Academy, ihtiyaçlar doğrultusunda müşteri yerinde de eğitimler düzenlemektedir.Özellikle son yıllarda değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Bilginç IT Academy, standart eğitimlerin yanısıra, proje bazlı özelleştirilmiş, on-the-job training diye adlandırabileceğimiz eğitim çözümleri sunmaktadır.

  Bilginç IT Academy, sektörün en köklü eğitim firması olarak, 1995'den bugüne kadar pek çok projeye imza atmıştır.

  Misyon Sürekli gelişen ve kendini yenileyen uzman ekibiyle dünya kalitesinde eğitim ve hizmet çözümleri sunan bir firma olmak. Yetişmiş insan kaynağı yaratarak Türkiye'nin bilişim toplumu olma yolunda ilerlemesine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak. Bilgi ve teknoloji birikimini yurtdışı pazarlara açmak. Artan karlılık ve iş hacmiyle, müşterilerin, üreticilerin ve çalışanların memnuniyetini sürekli kılmak.

  Vizyon Gelişen ve rekabetçi BT sektöründe yenilikçi, özel ve değer katan çözümlerle yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin bir numaralı tercihi olmak.